RRETH SHBA

Hebei Hanghong Trading Co, Ltd është një nga prodhuesit kryesorë dhe eksportues i pajisje të klasës së lartë epshëm tub gize, çeliku inox pajisje tub, karbonit pajisje tub çeliku për përdorim në gaz, ujë, vaj, ajrit dhe mobilje shërbimeve. Ju gjithashtu mund të gjeni mijëra Fllanxhat tub, bërryl, Tee, bushings, kapele, nipples dhe clamps këtu.

Ne kemi vet fabrikën tonë, ne kemi marrë urdhra në internet 24 orë në ditë, ne do të përgjigjeni për email-it tuaj menjëherë brenda 1 ore. Të lënë një mesazh për mostrat e postimeve të lirë.

pajtohem