ЗА САД

Хебеј Hanghong тргување копродукции, Ltd е еден од водечки производител и извозник на висок степен на податлив леано железо цевководни фитинзи, цевководни фитинзи од нерѓосувачки челик, јаглероден челик цевководни фитинзи за употреба во гас, вода, масло, воздух и Мебел услуги. Вие исто така може да се најдат илјадници цевки прирабници, лакт, мета, чаури, капи, брадавиците и стеги тука.

Ние имаме сопствена фабрика, ние се налози на интернет 24 часа на ден, ние ќе ви одговори на вашата е-пошта веднаш во рок од 1 час. Оставете порака бесплатно поштенска примероци.

се претплатите